Při nákupu šesti lahví z Vinařství Hort vývrtka na víno zdarma.

Při nákupu 6 a více lahví zvýhodněná doprava 69,- Kč

Vinařství

Vinařství Entrée Mikulov

Vinařství Entrée Mikulov

Vinařství Entrée je malé rodinné vinařství prodkující pouze 6000 lahví ročně a za tímto vinařstvím stojí uznávaná osobnost moravského vinařství Zdeněk Tréšek. Dlouhé roky pracoval ve vinařství Tanzberg Mikulov jako enolog a stál za všemi úspěchy tohoto vinařství. Poté vedl několik let vinařství Volařík z pozice obchodního ředitele, a stejnou pozici zastává v Novém vinařství, kde se snaží získat zpět zašlou slávu.

Přečtěte si více

Víno Hort

Víno Hort

Další díl našeho ročního seriálu patří Znojemsku a jednomu netradičnímu vinařství z malebné vesničky Dobšice u Znojma. Vinařství HORT bylo založeno v roce 1999. Začínali jako menší rodinné vinařství a postupem času se propracovali až na produkci 80 000 lahví ročně a řadí se už do kategorie středních vinařství.

Přečtěte si více

Vinařství Štěpánek

Vinařství Štěpánek

Rádi bychom vám představili dalšího koně v našem vinařském seriálu. Po Sonberku přebírá únorovou štafetu vinařství Štěpánek z Mutěnic.

Díky své produkci 150 tisíc lahví za rok se řadí spíše k většímu vinařství i přesto, že se jedná o rodinné vinařství. Bylo založeno před 11 lety a za tu dobu prošlo opravdu neskutečným pokrokem. Propracovalo se až k významným zahraničním úspěchům v Paříži a Londýně, již tradičně sbírá ocenění i na domácí půdě (Valtické vinné trhy, Vinařské Litoměřice, nebo Král vín). Aktuálním úspěchem je zařazení do Salonu vín ČR.

Přečtěte si více

Sonberský leden

Vinařství Sonberk

Naši milí vínomilové,

rádi bychom vás v našem ročním vinařském seriálu seznámili s dvanácti vinařstvími, která nás budou tento rok provázet. Každý měsíc vám představíme jedno z nich. Dozvíte se zajímavé informace nejen o samotném vinařství, ale i o jeho produkci, která nás stejně zajímá úplně nejvíc :)

A to není rozhodně všechno! U samotné teorie rozhodně nezůstaneme. Praxe je totiž nejdůležitější. Ke každému vinařství pro vás vytvoříme speciální degustační balíčky ve třech provedeních po třech nebo po šesti lahvích.

Přečtěte si více

Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.