Doprava zdarma při nákupu nad 3000,- Kč

Degustační set vín - Znojemské TOP 3

794,00 Kč
Na skladě
SKU
P00243

Originální růžová taška jako dárek.

Nenechte si ujít Znojemskou TOP 3, kde najdete tři naprosto vyladěná VOC – Ryzlink rýnský, Sauvignon a Veltlín, vše ročník 2019. Kdo chce poznat Znojmo, tuto trojku nemůže vynechat.

VOC Znojmo založil Jiří Hort společně s Jaroslavem Chaloupeckým a stalo se tak prvním apelačním systémem v České Republice. V této apelaci jsou zařazeny tři nejtypičtější odrůdy pro znojemskou podoblast. Ryzlink rýnský, Sauvignon a Veltlínské zelené.

Více informací

Více informací
Vinařství Hort
Vinařská obec Dobšice
Barva Bílé
Odrůda Ryzlink rýnský, Sauvignon, Veltlínské zelené
Přívlastek Vína VOC
Ročník 2019
Zbytkový cukr Suché
Styl Středně plné

Ryzlink rýnský 2019, VOC Znojmo,suché

Barva žlutáva se zelankavými okraji, chuť je šťavnatá a citrusová s dotekem meruňky a lipového květu. Chuť je elegantně ovocná s nádechem medu a citrusů. Závěr je dlouhý, štavnatý s pevnou kyselinou.

Sauvignon 2019, VOC Znojmo, suché

Světle zlatavá barva se zelenkavými okraji. Vůně intenzivně po černém bezu doplněná angreštem a vinohradnickou broskví. Výraznější kyselina je v harmonii s lehkým zbytkovým cukrem. Nádherný znojemský Sauvignon s překvpivě zajímavým potenciálem zrání.

Veltlínské zelené 2019, VOC Znojmo, suché

Víno má nažloutlou barvu s výraznou vůní čerstvého manga a pikantností zeleného pepře. Kořenitost pepře přechází do chuti a nenechá vás nepokoji. Víno je lehké, svěží s příjemnou minerální dochutí.

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.