Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč. 

Degustační set Milan Sůkal - Best of

Speciální cena 1 629,00 Kč Běžná cena 1 810,00 Kč
Na skladě
SKU
P00301

Vinařství Milana Sůkala patří mezi to nejlepší, co můžete na Slovácku najít. Je dvojnásobným držitelem titulu Vinařství roku v kategorii rodinná vinařství a zároveň také absolutním šampionem za rok 2020. Mezi jeho nejlepší vína patří dlouhodobě Rulandské modré, Ryzlink rýnský i vlašský a především jeho cuvée Pro přátele. Všechna tato vína ochutnáte v našem degustačním setu a my vám zaručujeme, že na vaší slavnostní tabuli budou tyto vinné hvězdy zářit.

Více informací

Více informací
Vinařství Sůkal
Vinařská obec Nový Poddvorov
Odrůda Merlot, Rulandské modré, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Zweigeltrebe

Ryzlink vlašský 2021, pozdní sběr, suché

Barva vína je jiskrně žlutá, vůně je přítažlivě ovocná, plná sušeného ovoce a sena. Chuť je příjemně svěží s dlouhým harmonickým závěrem.

Veltlínské zelené 2021, Terroir Kukvička, suché

Barva vína je jiskrně žlutá, vůně je přítažlivě ovocná, plná sušeného ovoce a sena. Chuť je příjemně svěží s dlouhým harmonickým závěrem.

Ryzlink rýnský 2020, Terroir "Na stráni", pozdní sběr, suché

Krásně zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aromabylinkvého čaje, lipového květu a meruňky v kombinaci s ušlechtilými tóny dřeva. Chuť je robustní, vícevrstevnatá, šťavnatá a odrůdová. Víno zrálo v dubových sudech o objemu 2500 l. 

Sauvignon 2021, Terroir, pozdní sběr, suché

Úchvatný Sauvignon zlato-žluté barvy, s jemnou vůní květu hluchavky, bílých broskví a zralého angreštu. Chuť je neuvěřitelně plná, ovocná s dotekem ušlechtilého dřeva. Závěr je dlouhý, šťavnatý a krásně strukturovaný.

Pinot noir 2021, výběr z hroznů, "Terroir Krásná hora" suché

Elegantní a jemný Pinot, který je řazený dlouhodobě mezi nejlepší zástupce odrůdy Pinot noir na Moravě. Víno z excelentního ročníku na červená vína, speciálně na Pinoty. V tomto ročníku je Sůkalova Rulanda, krásně ovocitá s jemným tříslem, nižší cihlovo rubínovou barvou a příjemným alkoholem. Tento typ vína je předurčen k dlouhému popíjení s přáteli.

Merlot 2020, výběr z hroznů, "Terroir Podkovné" suché

Příjemně hřejivý Merlot. Chuť je spíše elegantní než příliš robustní, vůně lesního ovoce a červeného rybízu, chuť koncentrovaná, plná ovoce a ušlechtilého dřeva. Meditativní víno s velkým potenciálem zrání.

 

 

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.