Doprava zdarma při nákupu nad 3000,- Kč

Sůkalova nadílka

Speciální cena 1 599,00 Kč Běžná cena 1 793,00 Kč
Na skladě
SKU
P00301

Vinařství Milana Sůkala patří mezi to nejlepší, co můžete na Slovácku najít. Je dvojnásobným držitelem titulu Vinařství roku v kategorii rodinná vinařství a zároveň také absolutním šampionem za rok 2020. Mezi jeho nejlepší vína patří dlouhodobě Rulandské modré, Ryzlink rýnský i vlašský a především jeho cuvée Pro přátele. Všechna tato vína ochutnáte v našem degustačním setu a my vám zaručujeme, že na vaší slavnostní tabuli budou tyto vinné hvězdy zářit.

Více informací

Více informací
Vinařství Sůkal
Vinařská obec Nový Poddvorov
Odrůda Merlot, Rulandské modré, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Zweigeltrebe

Rulandské šedé 2020, pozdní sběr, suché

Zlato žlutá barva tohoto vína svědčí o skvělé vyzrálosti hroznů. Ve vůni se snoubí tóny vyzráleho ovoce, sušených bylin a sena. Chuť je plná a tělnatá s ovocnými tóny. Závěr je příjemně harmonický s dlouhou dochutí.

Ryzlink vlašský 2020, pozdní sběr, suché

Barva vína je jiskrně žlutá, vůně je přítažlivě ovocná, plná sušeného ovoce a sena. Chuť je příjemně svěží s dlouhým harmonickým závěrem.

 

Ryzlink rýnský 2019, Terroir "Na stráni", pozdní sběr, suché

Krásně zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aromabylinkvého čaje, lipového květu a meruňky v kombinaci s ušlechtilými tóny dřeva. Chuť je robustní, vícevrstevnatá, šťavnatá a odrůdová. Víno zrálo v dubových sudech o objemu 2500 l. 

 

Sauvignon 2019, Terroir, pozdní sběr, suché

Úchvatný Sauvignon zlato-žluté barvy, s jemnou vůní květu hluchavky, bílých broskví a zralého angreštu. Chuť je neuvěřitelně plná, ovocná s dotekem ušlechtilého dřeva. Závěr je dlouhý, šťavnatý a krásně strukturovaný.

 

Pinot noir 2019, výběr z hroznů, suché

Elegantní a jemný Pinot, který je řazený dlouhodobě mezi nejlepší zástupce odrůdy Pinot noir na Moravě. Víno z excelentního ročníku na červená vína, speciálně na Pinoty. V tomto ročníku je Sůkalova Rulanda, krásně ovocitá s jemným tříslem, nižší cihlovo rubínovou barvou a příjemným alkoholem. Tento typ vína je předurčen k dlouhému popíjení s přáteli.

 

Cuvée Pro přátele 2018, výběr z hroznů, suché

Víno má temně rubínovou barvu. V harmonické vůni se objevuje aroma kompotovaného peckového ovoce, ušlechtilé tóny dřeva, fialek a aromatického koření. Chuť je dlouhá, harmonické a vícevrstvá.

 

 

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.