Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč. 

Degustační set - Vidím to růžově

735,00 Kč
Na skladě
SKU
P00242

Originální růžová taška jako dárek.

Degustační balíček "Vidím to růžově" obsahuje vína Franceska rosé, Pinot noir rosé, Merlot rosé, vše ročník 2022. Po této sestavě budete 100% vidět růžově úplně všechno. Tato jarní osvěžující sestava vás velmi příjemně naladí na lepší zítřky.

 

Více informací

Více informací
Vinařství Hort
Vinařská obec Dobšice
Barva Růžové
Odrůda Frankovka, Merlot, Rulandské modré, Zweigeltrebe
Ročník 2020
Zbytkový cukr Suché
Styl Lehké, Středně plné

Franceska rosé 2022, známkové víno, suché

Originální cuvée z vinařství Hort je kupáží odrůd Frankovka a Zweigeltrebe. Barva je světle lososová, vůně je ovocná plná čerstvých letních třešní a zralých višní. Chuť je nádherně ovocná s pikantní kyselinou. Lehké osvěžující víno ideální na jarní osvěžení, nebo letní grilování.

Pinot noir rosé 2022, pozdní sběr, suché

Barva je jiskrně růžová s meruňkovými odlesky. Vůně je příjemně ovocná po černých třešních a lesních jahodách. Chuť je pikantně šťavnatá, objevují se lesní jahody s medovým nádechem. Víno má příjemný lehký zbytkový cukr vyvážený kyselinou. Plnější víno na dlouhé pití.

Merlot rosé 2022, pozdní sběr, suché

Sytá růžová barva, vůně po zralých malinách a kompotovaných jahodách. Chuť je na růžové víno výraznější a plnější s krásným odrůdovým charakterem. Převažují zde vyzrálé maliny a lesní jahody. Víno je pevné a strukturované s dlouhým ovocným závěrem.

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.