Při nákupu šesti lahví z Vinařství Hort vývrtka na víno zdarma.

Při nákupu 6 a více lahví zvýhodněná doprava 69,- Kč

Sladké a voňavé

1 188,00 Kč
Na skladě
SKU
P00204

První balíček je pro milovníky léta, ovoce, vůní a příjemné atmosféry. Pojmenovali jsme ho SLADKÉ A VOŇAVÉ. Název sám o sobě napovídá, že se jedná o vína s vyšším obsahem cukru, příjemně aromatická a velmi oblíbená. Tato kombinace vás optimisticky naladí a zpříjemní pochmurné, ještě stále zimní večery a naladí příjemnou atmosféru.

Více informací

Více informací
Vinařství Štěpánek
Vinařská obec Mutěnice
Odrůda Cabernet Sauvignon, Hibernal, Pálava, Rulandské modré, Tramín červený
Styl Lehké, Středně plné, Aromatické

Pálava 2020, výběr z hroznů, polosuché

Barva této Pálavy je zlatavá se slámovými odlesky. Vůně je intenzivní s tóny čajové řůže a tropického ovoce. Chuť je svěží s dotekem hrušky a meduňky. Závěr je medový s pikantní a živou kyselinkou.

Tramín červený 2020, pozdní sběr, polosuché

Barva je zlatavá se žlutým okrajem. Vůně je intenzivní, kořenitá s dotekem čajové růži, liči a fialek. Chuť je jemně nasládlá, plná exotických tónů s živou kyselinkou a pikantní kořenitostí.

Solaris 2020, pozdní sběr, polosuché

Víno jiskrně svěle žluté barvy se zelenkavými okraji. Vůně je ovocná, najdeme zde exotické ovoce a vyzrálé meruňky. Chuti dominuje ovocnost ananasu a limetkové kůry. Chuť je středně dlouhá s výrazným ovocným závěrem.

Hibernal 2020, pozdní sběr, polosladké

Výrazně ovocité víno s primární aromatikou tropického ovoce a zralého angreštu, výbušná chuť exotického ovoce, lehkého zbytkového cukru krásně zharminozovaného s příjemnou šťavnatou kyselinou.

Rulandské modré rosé 2019, pozdní sběr, polosuché

Lososová barva, vůně drobného lesního ovoce, malin a vyzrálých třešní. Chuť je jemná, ovocná s pikantní kyselinou, plná zahradního ovoce a vodního melounu.

Ocenění:

  • Zlatá medaile Vinařské Litoměřice

Cabernet sauvignon rosé 2019, pozdní sběr, polosladké

Šťavnaté rosé víno s výraznou vůní černého rybízu a lesních jahod. Chuť je jemná, osvěžující, plná čerstvého ovoce. Ideální víno na dlouhé popíjení.

 

 

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.