Při nákupu šesti lahví z Vinařství Hort vývrtka na víno zdarma.

Při nákupu 6 a více lahví zvýhodněná doprava 69,- Kč

Vinařství Stapleton & Springer, Roučí 2017 - 2019

2 010,00 Kč
Na skladě
Posledních 2
SKU
P00223

Roučí je staročeský výraz pro Rulandské modré. Roučí je vlajková loď vinařství a dlouhodobě jedno z nejlepších moravských červených vín, které mu zajišťují ty nejlepší polohy, velká redukce hroznů, převážně ruční práce na vinici bez používání nadbytečné chemie a dlouhé ležení na nejlepších dubových francouzských sudech.

 

Více informací

Více informací
Vinařství Stapleton & Springer
Vinařská obec Bořetice
Barva Červené
Odrůda Rulandské modré
Přívlastek Zemská vína
Zbytkový cukr Suché
Styl Plné, Barrique

Roučí 2017, moravské zemské víno

Barva je cihlová s rubínovými okraji. Ve vůni se objevují zralé třešně a kompotované jahody. Chuť je komplexní, strukturovaná a jemná. Peckovité ovoce se krásně snoubí s podkresem dřeva, čokolády a smetany. Třísloviny jsou jemné a hebké. Elegantní víno s dlouhým závěrem.

Roučí 2018, moravské zemské víno

Barva je rubínová s cihlovými okraji. Víno z teplého ročníku. Ve vůni se objevují vyzrálé třešně a kompotované ovoce. Chuť je delikátní a komplexní. Peckovité ovoce se krásně snoubí s podkresem dřeva, čokolády a smetany. Třísloviny jsou výraznější, ale krásně vyzrálé. Plné víno s dlouhým závěrem a velkým potenciálem k archivaci.

Roučí 2019, moravské zemské víno

Barva je rubínová s cihlovými okraji. Ve vůni se objevují vyzrálé třešně, višně a červené bobulové ovoce. Chuť je mladá, ale harmonická s lehce vyšší kyselinkou. Peckovité ovoce se krásně snoubí s podkresem dřeva, čokolády a smetany. Závěr je plný s výraznější tříslovinou. Víno určené k dlouhému ležení.

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.