Při nákupu šesti lahví z Vinařství Hort vývrtka na víno zdarma.

Při nákupu 6 a více lahví zvýhodněná doprava 69,- Kč

Průvodce nejlepšími víny

2 550,00 Kč
Na skladě
SKU
P00206

Už jste slyšeli o Průvodci nejlepších vín ČR? Pokud ne, zveme vás na náš blog, kde se dozvíte víc. A pokud se vám nechce nic číst, tak jsme za vás, ale pro vás vybrali ta nejlepší vína, která získala ta nejvyšší hodnocení od předních vinařských osobností v čele s Michalem Šetkou a Ivo Dvořákem a byla zařazena mezi Top 3 nejlepší vína v dané kategorii.

Více informací

Více informací
Odrůda Chardonnay, Pálava, Ryzlink rýnský, Sauvignon
Styl Středně plné, Plné, Aromatické

Vinařství Sonberk - Riesling 2017, výběr z hroznů,noble rot, polosuché (95 bodů) - Vítěz v kategorii Ryzlink rýnský

Zlatě zelenkavé barvy, na vůni včelí vosk, lesní med, meruňková marmeláda, petrolej ve druhém gardu v souznění s povařeným ovocem. Velmi šťavnaté patro perfektně doladěných džusových kyselin, tóny kořenitosti v pomerančové kůře jsou již čitelné. V chuti plné, s harmonickou budoucností dokonalého Ryzlinku ze Sonberku.

Vinařství Gala - Chardonnay 2019, "Hermes" pozdní sběr, suché (93 bodů) Vítěz v kategorii Chardonnay

Mohutné a extraktivní Chardonnay z Pálavy, zrající na dubovém sudu. Vůně je ovocná s tóny citrusů, s dotekem opečeného toastu a dřeva. Chuť je minerální, šťavnatá, s výrazným extraktem, plností a dlouhým závěrem.

Vinařství Fabig - Sauvignon 2019, "Sahara" suché (92 bodů) 3. nejlepší Sauvignon

Robert Parker, jeden z nejvlivnějších kritiků vína a žijící legenda, zařadil vína Romana Fabiga do svého průvodce, jako prvního vinaře v České republice.

Vinařství Gala - sekt blanc de blanc 2017, extra brut (91 bodů) 2. nejlepší sekt

Harmonický sekt s elegantní perličkou, jemnou a delikátní chutí, zakončené svěží kyselinou. Skvělý jako aperitiv, hodí se však také jako reprezentativní víno na jakoukoliv oslavu, kde si chcete připít skvělým moravským sektem.

Vinařství Mikrosvín - Ryzlink vlašský 2018, "Železná" výběr z hroznů (91 bodů) 2. nejlepší Ryzlink vlašský

Jiskrná barva ze žluto zelenkavými odlesky. Vůně je intenzivní, ale přitom elegantní, s tóny grepu a zralé hrušky. Chuť je mohutná s nádechem grepu a bylin a výrazným minerálním závěrem.

Milan Sůkal - Ryzlink rýnský 2019 "Terroir" pozdní sběr, suché 

Krásně zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aroma je ryzlinkově typické, po sušených meruňkách, lipovém květu a medu. Chuť je robustní, šťavnatá, s dlouhou kořenitou dochutí.Víno zrálo v dubových sudech o objemu 2500 l. 

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.