Doprava zdarma při nákupu nad 3000,- Kč

Stapleton & Springer - Pinot noir - srovnání ročníků 2017-2020

1 270,00 Kč
Na skladě
SKU
P00224

Tento nevšední balíček vám zajistí možnost ochutnat, jak se dařilo Pinotům v jednotlivých letech. V ročníku 2018 na vás čeká robustní a nadupané víno, naopak rok 2017 si pro nás přichystal elegantní a jemnou chuť, a ročník 2020 hodnotí u Springerů velmi vysoko.

Více informací

Více informací
Vinařství Stapleton & Springer
Vinařská obec Bořetice
Barva Červené
Odrůda Rulandské modré
Přívlastek Zemská vína
Zbytkový cukr Suché
Styl Plné, Barrique

Pinot noir 2017, moravské zemské víno

Barva rubínová s temnějším okrajem, vůně ovocná s dominantním tónem peckovitého ovoce, především vyzrálé třešně. Chuť je elegantní, jemná a vyzrálá. Ovocnost je krásně zharmonizovaná s tóny dřeva a hořké čokolády. Tanin je vyzrálý a příjemně nasládlý. Závěr je dlouhý, s příjemným tříslem a dlouhou dochutí. 

 

Pinot noir 2018, moravské zemské víno

Barva třešňového kompotu, vůně ovocná s výrazným dotekem dřeva. Chuť je bohatá a strukturovaná. Ovocnost je krásně zharmonizovaná s tóny dřeva a hořké čokolády. Závěr je plný ovocnosti s výrazným čokoládovým nádechem a decentní kyselinkou.

Pinot Noir 2020, suché, BIO

Barva rubínová s granátovými odlesky. Víno je jemné, elegantní a krásně ovocné. Ve vůni dominuje višeň a peckové ovoce. Chuť je noblesní a výrazná. Závěr je  plný, ovocný s nižším vyzrálým tříslem a dlouhou dochutí.

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.