Při nákupu 6 a více lahví doprava ZDARMA

 

Naši vinaři

SLOVÁCKÁ VINAŘSKÁ PODOBLAST

Vinařství Beneš, Hrušky

Jedná se o malé rodinné vinařství z Hrušek u Břeclavi. Produkce je zaměřena na velmi kvalitní přívlastková vína s šetrným přístupem k práci na vinici i ve sklepě. Mezi nejslavnější vína patři jistě Merlot, Ryzlink rýnský, Chardonnay a Aurelius. Naše vína jsou čistá, ovocná a příjemná, což ocení nejeden milovník dobrého a kvalitního vína.

Vinařství Čech, Tvrdonice


Rodinné vinařství, pokračující v práci zakladatele Jana Čecha, hospodaří na vlastních vinicích zařazených do režimu ekologického zemědělství. Ekologicky pěstované hrozny jsou následně zpracovávány nejmodernější vinařskou technologií a slouží jako základ pro výrobu vysoce kvalitních vín, která jsou u svých zákazníků velmi oblíbená a profesionály často oceňovaná.

Vinařství Mečl, Moravský ŽiŽkov

Cílem vinařství je nabídnout nezapomenutelný zážitek z vína pocházejícího z moravských vinic s redukovanou sklizní. Vinařství se může pochlubit dlouholetou tradicí výroby vína v moravském regionu hanáckého Slovácka. Kvalita těchto vín vychází z kombinace znalostí  předků a nových výrobních technologií.

Vinařství Štěpánek, Mutěnice


Vinařství  Štěpánek navazuje na dlouhou rodinnou tradici. Vínařství se zaměřilo převážně na výrobu bílých vín a rosé. Profiluje se především jako výrobce krásně čistých vín s výraznou primární aromatikou, nižším obsahem alkoholu a vyšší zbytkovým cukrem. Vinařství každoročně dosahuje velkých úspěchů s Rulandským šedým, Chardonnay, Tramínem a Sauvignonem.

MIKULOVSKÁ VINAŘSKÁ PODOBLAST

Vinařství Sonberk, Popice


Vinařství Sonberk bylo založeno v roce 2003, nicméně stejnojmenná viniční trať byla osázena révou vinnou již ve 13. století a víno z této lokality bylo dodáváno na královský stůl Ludvíka Jagellonského. Zaměřujeme se převážně na bílé odrůdy, zejména na Ryzlink rýnský a Pálavu. Za rok 2015 získalo naše vinařství prestižní ocenění Vinařství roku.

ZNOJEMSKÁ VINAŘSKÁ PODOBLAST

Vinařství Jan Plaček,Moravské Bránice


Toto rodinné vinařství se nachází ve vinařské obci Moravské Bránice. Révu vinnou pěstuje na vlastních vinohradech o rozloze 36 ha. Filozofií vinařství je výroba vysoce kvalitních odrůdových vín s ohledem na ekologické pěstování hroznů ve vinici. Mezi velmi oblíbená vína patří bílá vína s vyšším zbytkovým cukrem. Řada těchto vín obdržela prestižní ocenění na mezinárodních výstavách.

Vinařství Regina Coeli, Nové Bránice


Vinařství Regina Coeli se se svým názvem hlásí k Dolním Kounicím a její dominantě, středověkému klášteru Rosa Coeli. Dolnokounicko je vyhlášeno především pěstováním Frankovky. Z bílých vín doporučujeme Chardonnay, Sauvignon či Pálavu, kterou můžete ochutnat ve sladším i v netypicky suchém provedení. Každoročně jsou naše vína řazena do valtického Salonu vín.

Vinařství Špalek, Nový Šaldorf

Rodinné vinařství Špalek, které se nachází v Novém Šaldorfu u Znojma, navazuje na dlouholetou tradici svých předků. Prudký rozvoj zaznamenalo až po roce 1989, kdy stát povolil soukromě podnikat. Vinařství Špalek patří posledních dvacet let mezi stálice na tuzemské vinařské scéně a v roce 2014 bylo zvoleno vinařstvím roku v kategorii „Malé vinařství“.

Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.