Při nákupu šesti lahví z Vinařství Hort vývrtka na víno zdarma.

Při nákupu 6 a více lahví zvýhodněná doprava 69,- Kč

Degustační set vín - Láska nebeská

Speciální cena 1 230,00 Kč Běžná cena 1 279,00 Kč
Na skladě
SKU
P00248

Při májovém posezení rozhodně nesmí chybět nic z našeho balíčku Láska nebeská. V této sestavě nechybí matador v růžovkách Vino Hort se svou Francescou, vinařství Štěpánek, Volařík s Merlot rosé a vinařství Entrée představí Modrý portugal rosé. Proč Láska nebeská? Protože si je všechny zamilujete po první skleničce!

Vinařství Hort - Franceska rosé 2020, známkové víno, suché

Originální cuvée z vinařství Hort je kupáží odrůd Frankovka a Zweigeltrebe. Barva je světle lososová, vůně je ovocná plná čerstvých letních třešní a zralých višní. Chuť je nádherně ovocná s pikantní kyselinou. Lehké osvěžující víno ideální na jarní osvěžení, nebo letní grilování.

Vinařství Hort -Pinot noir rosé 2020, pozdní sběr, suché

Barva je jiskrně růžová s meruňkovými odlesky. Vůně je příjemně ovocná po černých třešních a lesních jahodách. Chuť je pikantně šťavnatá, objevují se lesní jahody s medovým nádechem. Víno má příjemný lehký zbytkový cukr vyvážený kyselinou. Plnější víno na dlouhé pití.

Vinařství Štěpánek - Rulandské modré rosé 2019, pozdní sběr, polosuché

Lososová barva, vůně drobného lesního ovoce, malin a vyzrálých třešní. Chuť je jemná, ovocná s pikantní kyselinou, plná zahradního ovoce a vodního melounu.

Ocenění:

  • Zlatá medaile - vinařské Litoměřice

Vinařství Štěpánek - Cabernet Sauvignon 2019, pozdní sběr, polosladké

Šťavnaté rosé víno s výraznou vůní černého rybízu a lesních jahod. Chuť je jemná, osvěžující, plná čerstvého ovoce. Ideální víno na dlouhé popíjení.

Vinařství Volařík - Merlot rosé 2020, pozdní sběr, polosuché 

Víno plné vůní i chutí červeného rybízu, ostružin, malin a lesních jahod. Výrazně ovocný Merlot s jemným zbytkovým cukrem a příjemnou šťavnatou kyselinou.

Vinařství Entrée - Modrý portugal 2020, pozdní sběr, polosladké

Růžové víno z  Modrého Portugalu Vás zaujme krásnou lososovou barvou, intenzivním projevem červeného rybízu, lesních jahod a jogurtových tónů. Příjemné množství zbytkového cukru, je vyváženo pikantní kyselinkou.

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.