Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč. 

Degustační set "To nejlepší od Jiřího Uherka!

1 994,00 Kč
Na skladě
SKU
P00342

Vína vycházející slovácké superstar patří na našem e-shopu mezi bestsellery. Pokud vás zajímá průřez vinné kolekce mladého vinaře, který aktuálně sklízí úspěchy na těch nejvýznamnějších soutěžích a přehlídkách, budete nadšení.

Více informací

Více informací
Vinařství Uherek
Vinařská obec Dolní Bojanovice
Odrůda Hibernal, Merlot, Neronet, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský

Ryzlink rýnský 2021, pozdní sběr, pozdní sběr, suché

Ryzlink rýnský, který ocení zejména milovníci náročných vín. Díky ležení na jemných kvasnicích a zrání v akátových sudech získalo víno příjemnou plnost a neztratilo nic se své svěžesti. Víno ze skvělého ročníku s velkým potenciálem zrání.

Tramín 2021, pozdní sběr

 

Hibernal 2023, výběr z hroznů, polosuché

Příjemně aromatický Hibernal s tóny bílé broskvě, květu černého bezu a plodů černého rybízu. Víno je svěží, šťavnaté s krásnou kyselinkou a skvělou vyzrálostí hroznů. Chuť je osvěžující a přesto plná.

Cuvée ČTYŘ, pozdní sběr, suché

Výjimečné cuvée které vzniklo kombinací čtyř vín ze čtyř ročníků, která zrála v sudech barrique. Pro tuto špičkovou kupáž byly použity hrozny s výrazně redukované sklizně. Vůně je bohatá, plná lesního ovoce, černého rybízu a ostružin. Víno je plné s podkresem sladkého taninu a dlouhou ovocností.

 

Cuvée Element Ignis 2018, výběr z hroznů

Cuvée IGNIS je sceleno ze dvou odrůd. Neronet a Merlot. Představuje mohutný typ červeného vína určeného k dlouhému zrání na láhvi. Víno zrálo tři roky na barikových sudech, poté bylo bez filtrace nalahvováno. Barva vína je temná s filovými okraji. Vůně lesního bobulového ovoce a černého rybízu. Chuť je komplexní, hřejivá a koncentrovaná. Závěr je dlouhý s příjemným tříslem.

Šampion Cuvée Ostrava, velká zlatá nominace Salon vín, zlato AWC Vienna, stříbrný Salon vín 2021

 

Ryzlink vlašský 2021, výběr z cibéb, sladké

Opravdu unikátní víno, které bylo oceněno v roce 2022 jako nejlepší bílé víno v soutěži Vinař roku. Hrozny pocházející z vinice Bergrus. Excelentní ročník 2021 dal vzniknout krásným botrytickým hroznům. Vůně je intenzivně rozinková s tóny kandovaného ovoce. Chuť je mohutná, minerální a neskutečně dlouhá.

Národní Šampion bílých vín Vinař roku, Salon vín, Zlato Concours Mondial de Bruxelles

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.