Při nákupu šesti lahví z Vinařství Hort vývrtka na víno zdarma.

Při nákupu 6 a více lahví zvýhodněná doprava 69,- Kč

Sonberk - Vinařství roku 2020

1 670,00 Kč
Na skladě
SKU
P00225

Určitě jste už slyšeli, co velkého se před pár dny ve vinařském světě stalo. Probíhalo vyhlášení Vinařství roku, jehož absolutním vítězem se stalo zcela bezkonkurečně naše oblíbené vinařství SONBERK. A to přeci nemůžeme nechat jen tak. Připravili jsme pro vás zcela exkluzivní balíček toho absolutně TOP ze Sonberku, co ve vaší vinotéce rozhodně nesmí chybět. Určitě vám nemusíme dlouho představovat vlajkovou loď Ryzlink rýnský noble rot, který získal loni v Londýně Platinovou medaili a 97 bodů k tomu, ikonickou Pálavu VOC 2018 a to nejlepší nakonec Merlot 2017, výběr z hroznů, nejlepší červené na Moravě.

Více informací

Více informací
Vinařství Sonberk
Vinařská obec Popice
Odrůda Merlot, Pálava, Ryzlink rýnský

Riesling 2017, výběr z hroznů, noble rot

Zlatě zelenkavé barvy, na vůni včelí vosk, lesní med, meruňková marmeláda, petrolej ve druhém gardu v souznění s povařeným ovocem. Velmi šťavnaté patro perfektně doladěných džusových kyselin, tóny kořenitosti v pomerančové kůře jsou již čitelné. V chuti plné, s harmonickou budoucností dokonalého Ryzlinku ze Sonberku.

  • Platinová medaile Decanter 2020 (97 bodů)

Pálava 2018, VOC Mikulov

Vůně čerstvě rozmačkaných hroznů, čajové růže, exotického ovoce, doplněná o příjemnou kořenitost. Chuť je hutná a výrazná, kopírující aromatický profil vína. Dlouhotrvající závěr plný ovocnosti a kořenitosti doplňuje zážitek z tohoto vína.

  • Prague Wine Trophy 2020, ČR - Prague Gold

Merlot 2017, výběr z hroznů

Barva je karmínová s granátovými odlesky, vůně je intenzivně ovocná po bobulovém ovoci a ostružinách. Chuť je strukturovaná, pevná a vrstevnatá. Elegantní ovocnost červeného rybízu, ostružin a ušlechtilého dřevá dává neuvěřitelně komplexní typ moravského Merlotu. Roční zrání na barikových sudech přidává vínu mohutnost, nádech čokolády, mentolu a kávy. Víno s velkým potenciálem zrání.

 

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Copyright © 2016 - současnost Váš Sommelier. Všechna práva vyhrazena.